Стіл піцерійний REEDNEE PS200
2 дверей, вітрина на 5хGN1/6-150 з кришкою (гастроємності опція), стільниця з нержавіючої сталі
об'єм 275 л, 1 решітчата полиця GN 1/1 з пластиковим покриттям у кожному відділенні, температура +2...+8°С
внутрішнє та зовнішнє оздоблення - нержавіюча сталь SS201
холодоагент R290, компресор Embraco, статичне охолодження, електронна панель управління
розморожування за допомогою зупинки компресора, автоматичне випаровування талої води
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Функціональне призначення | Для зберігання швидкопсувних товарів |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Висота | 1010 мм |
| Вага | 80 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 116 ₴

