Міксер молочний Fimar Easy Line DMB20
дві склянки з нерж. сталі, об'єм кожної по 800мл
Швидкість 16000 об/хв, потужність кожного посту по 400Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 495 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.5 |
| Максимальна швидкість обертання | 16000 |
| Вид обладнання | Міксер |
| Номінальна споживана потужність | 800.0 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Двопостовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 730 ₴

