БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА! Апарат для шаурми електричний Remta SD18 с приводом (на 60 кг) Туреччина
Корпус із нержавіючої сталі.
Верхній привід значно спрощує роботу кухаря, а керамічні нагрівачі забезпечать гарну площу прожарювання за менший час (порівняно з теновими нагрівачами) та більшу економію електроенергії.
Роздільна регулювання тенів.
Кількість зон прожарювання: 5.
Завантаження м'яса: до 60 кг.
Довжина шампуру: 970 мм.
Напруга 220В/50Гц.
Потужність: 7,4 кВт.
Габаритні розміри: 540×660×1300мм – Вага: 35 кг.
Пакувальні розміри: 650х330х1400мм. - вага в упаковці: 36 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Обертання шампури | Автоматичне |
| Номінальна потужність | 7.4 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 1300 мм |
| Вага | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне завантаження | 60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 164 ₴

