Верхнє підсвічування. Подвійне скло.
Полиці 4шт, що регулюються по висоті.
Цифрова панель керування.
Корпус – пластик.
Об'єм 98л.
Температурний режим 0...+12℃.
Холодогент R600a.
Динамічне охолодження.
Верхнє підсвічування та 2 LED стрічки з боків.
Полиці 4шт, що регулюються по висоті.
Цифрова панель керування.
Корпус – пластик.
Об'єм 98л.
Температурний режим 0...+12℃.
Холодогент R600a.
Динамічне охолодження.
Верхнє підсвічування та 2 LED стрічки з боків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 170 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 428 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Висота | 1110 мм |
| Вага | 38 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 212 ₴

