Кип'ятильник електричний з подвійними стінками на 16 літрів HURAKAN HKN-HVB15
Корисний об'єм: 16 літрів.
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
Подвійні стінки.
Тип подачі води: заливний.
Автоматичний контроль температури води.
Показник рівня напою в баку.
Індикатор нагріву.
Габарити: 265х265х520 мм.
Підключення: 1,8 кВт, 220 В.
Вага: 3,7 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Потужність | 1.8 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 265 мм |
| Висота | 520 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Довжина | 265.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 048 ₴



