Поверхня для смаження газова Remta R 96 LPG Remta R30CEPZ
Розміщення: настільне. Матеріал: нержавіюча сталь. Матеріал поверхні: нержавіюча сталь. Тип поверхні: гладка Розмір поверхні: 280х450 мм. П'єзопідпал. А втоматична система вогню. Регулювання подачі газу. Б ічні та пристінні борти. Знімний жирозбірник. Габарити: 300*600*310 мм Вага: 10 кг. Витрата газу: 0,3 м3/годХарактеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | HoReCa, Fast-food, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Джерело живлення | Газ |
| Кількість секцій | 1 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 310 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 340 ₴

