Плита індукційна GoodFood IC35 SIMPLY STYLE (потужність 3.5 кВт)
Плита індукційна 1-конфоркова.
Призначена для індукційних каструль та сковорідок діаметром від 120 мм до 260 мм.
Верхня частина корпусу з нержавіючої сталі AISI 304, нижня частина з протиударного пластику.
Поверхня із високоякісного жаростійкого скла чорного кольору. Цифровий екран.
Електромеханічна панель керування. Електронний захист від перегріву.
Багаторівневе регулювання температури 80-270С. 8 рівнів потужності 400-3500Вт.
Електронний таймер 180 хвилин.
Тип установки: встановлення на столі. Елегантні металопластикові ніжки. Примусове охолодження.
Потужність: 3,5 кВт. Напруга: 220В. Габаритні розміри: 425х350х110мм – Вага: 3,5 кг. Пакувальні розміри: 505х425х170мм. - Вага в упаковці: 4,45 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 270 град. |
| Мінімальна робоча температура | 80 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид конфорки | індукційна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.5 кг |
| Ширина | 425 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Висота | 110 мм |
- Ціна: 5 433 ₴



