Міксер планетарний GASTROMIX B 50C 380V
- електромеханічна система управління
- 3 швидкості: 74/150/288, об/хв
- ручний механізм підйому діжі
- съемная дежа из нержавеющей стали
- защитная решетка из нержавеющей стали
- корпус - крашеный металл, цвет серебро
- прочная конструкция и износоустойчивые внутренние компоненты
- комплектация: Венчик, Лопатка, Крюк - из нержавеющей стали
- Вес: 200кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gastromix |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 1800.0 |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa |
| Об’ єм дежі | 50 л |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Тип міксера | Планетарний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 69 мм |
| Ширина | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 844 ₴

