Міксер планетарний GASTROMIX B 40C 380V
- електромеханічна система управління
- 3 швидкості
-
Швидкість обертання насадки 80/160/310, об/хв - ремінна передача
- ручний механізм підйому діжі
- знімна дежа з нержавіючої сталі
- захисна решітка з нержавіючої сталі
- корпус - фарбований метал, колір срібло
- міцна конструкція і зносостійкі внутрішні компоненти
- комплектація: Віночок, Лопатка, Гак - з нержавіючої сталі
- Вага: 151 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gastromix |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa |
| Номінальна споживана потужність | 1500 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип міксера | Планетарний |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Об'єм діжі | 40 л |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 62 мм |
| Висота | 101 мм |
| Довжина | 63 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 245 ₴

