Шкаф холодильный настольный FROSTY FL-58 (в черном и белом цвете)
- стекло с 4-х сторон,
- 2 полки
- LED подсветка с двух сторон
- объем 58 л
- температура 0°/+12°C
- цифровой термостат, наружный обдув вентилируемый объём, автооттайка
- корпус - черный / белый пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна споживана потужність | 190 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 816 мм |
| Довжина | 452 мм |
| Ширина | 406 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 283 ₴

