Рисоварка AIRHOT RC-5
- Термозахист
- Індикатор нагріву
- Датчик наявності чаші
- Матеріал чаші: алюміній з антипригарним покриттям
- Комплектація: чаша, мірний стаканчик, пластикова ложка
-
Кількість рису 5.6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Створити |
| Обсяг | 13.0 |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип прибора | Рисоварка |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Споживана потужність | 1900 Вт |
| Призначення | Професійне |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 445 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 7.5 кг |
| Глибина | 395 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність | True |
| Мірна ложка | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 192 ₴





