Апарат для приготування хот-догів штирьовий AIRHOT HDS-04
Апарат для хот-догів AIRHOT HDS-04 оснащений скляною ємністю для приготування сосисок і чотирма штирями для підігріву булочок. Підходить для підприємств громадського харчування та вуличних точок.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Матеріал штирів: нержавіюча сталь
- Матеріал колби: стекло
- Ємність для води (парова лазня)
- Регулятор температури
-
Температурний режим +30..+110 °С - Роздільний нагрівання колби і штирів
-
Довжина штирів 257, мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Апарат |
| Вид апарату | Штирьовий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна потужність | 0.65 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9 кг |
| Висота | 410 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 349 ₴

