Апарат для поп-корну AIRHOT POP-6
- Підсвічування готового продукту
- Матеріал корпусу: алюміній
- Матеріал задньої стінки: оргскло
- Матеріал стінок: скло зміцнене
- Піддон для збору нерозкритих зерен і полови
- Зйомна чаша з антипригарним тефлоновим покриттям
- Роздільне включення обертання мішалки, нагрівання чаші, освітлення та підігріву дна
-
Продуктивність 227, гр/хв
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.3 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 313 ₴

