Вітрина холодильна настільна кондитерська GoodFood RTW100L Premium біла
Об'єм камери 100 л
Корпус - пластик.
Подвійний склопакет, фронтальне скло зігнуто, розсувні двері.
Колір - чорний.
У компекте 2 полиці регулюються по висоті, в якості нижнього рівня служить незнімна полку.
Двостороння бічна світлодіодна (LED) підсвітка, хромовані полиці, цифрова панель управління.
Автооттайка.
Температурний режим 0...+12 ℃. Хладагент R134a.
Потужність: 0,16 кВт.
Напруга: 220В/50Гц.
Габаритні розміри: 682×450×675мм. Маса 39,1 кг. Упаковка: 756×524×760мм. Вага в упаковці: 43 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Призначення | Для фруктів, Для десерту |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Білий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 160 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 682 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 675 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | Динамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 610 ₴










