Жарочная поверхность электрическая комбинированная Remta R 87
Поверхность электрическая жарочная.
Размещение: настольное.
Материал жарочной поверхности: чугун.
Тип поверхні: комбінована (рифлена+гладка).
Розмір поверхні: 450х390 мм.
Бічні і пристінні бортики.
Знімний жиросборник.
Індикатор включення.
Габарити: 510х500х260 мм
Температура: 50..300С
Вага: 22,5 кг
Потужність: 2 кВт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 2 кВт |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 22.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 960 ₴

