Шафа холодильна настільний GoodFood RT68L білий
Призначена для демонстрації прохолодних напоїв або кондитерських виробів.
Об'єм камери 68 л
Корпус - пластик.
Подвійне скло з 4-х сторін. Колір - чорний.
У компекте 3 полиці регулюються по висоті, в якості нижнього рівня служить незнімна полку.
Двостороння бічна світлодіодна (LED) підсвітка, хромовані полиці, цифрова панель управління.
Динамічне охолодження (циркуляція холодного повітря).
Автооттайка. Температурний режим 0...+12 ℃. Хладагент R134a. Потужність: 0,18 кВт. Напруга: 220В/50Гц. Габаритні розміри: 428×386×885мм. Маса 32,5 кг Упаковка: 475×432×953. Вага в упаковці: 35 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Номінальна споживана потужність | 180 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для напоїв, Для десерту |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32.5 кг |
| Висота | 885 мм |
| Довжина | 428 мм |
| Ширина | 386 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 355 ₴

