Шафа холодильна настільний GoodFood RT58L білий
Призначена для демонстрації прохолодних напоїв або кондитерських виробів.
Об'єм камери 58 л, Корпус - пластик. Подвійне скло з 4-х сторін.
Колір - білий.
У компекте 2 полиці регулюються по висоті, в якості нижнього рівня служить незнімна полку.
Двостороння бічна світлодіодна (LED) підсвітка, хромовані полиці, цифрова панель управління. Динамічне охолодження (циркуляція холодного повітря).
Автооттайка. Температурний режим 0...+12 ℃. Хладагент R600a.
Потужність: 0,18 кВт. Напруга: 220В/50Гц. Габаритні розміри: 428×386×810мм. Маса 30 кг
Упаковка: 475×432×888. Вага в упаковці: 32 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Номінальна споживана потужність | 180 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для напоїв, Для десерту |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 810 мм |
| Довжина | 428 мм |
| Ширина | 386 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 267 ₴

