Витрина для топпинга COOLEQ VRX 1500/380
Холодильная витрина Cooleq VRX 1500/380 предназначена для демонстрации, охлаждения и кратковременного хранения салатов и закусок на предприятиях общественного питания и торговли. Оборудование выполнено из нержавеющей стали.
Количество гастроёмкостей 5 х GN1/3 + 1 х GN1/2
MAX глубина GN15 см
ГАСТРОЕМКОСТИ В КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДЯТ!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooleq |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 49 кг |
| Висота | 440 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 395 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 873 ₴

