Шкаф холодильный настольный FROSTY FL-78 (в черном и белом цвете)
- стекло с 4-х сторон,
- 3 полки
- LED подсветка с двух сторон
- объем 78 л,
- температура 0°/+12°C
- цифровой термостат,
- наружный обдув
- вентилируемый объём,
- автооттайка
- корпус - черный / белый пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Номінальна споживана потужність | 18 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 966 мм |
| Довжина | 452 мм |
| Ширина | 406 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 299 ₴

