Вафельниця для тонких вафель KT-1 REMTA
Вафельниця професійна електрична для випічки конусних вафель. Чавунна накладка з тефлоновим покриттям. Терморегулятор діапазону 0..300С з запобіжником. Індикатор включення. Корпус з нержавіючої сталі.
Габарити: 250х300х335 мм
Потужність: 1.5 кВт
Вага: 24 кг
Напруга: 220В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип професійної млинці | Однопостова |
| Тип випіканих вафель | Тонкі |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна споживана потужність | 1.5 |
| Вид обладнання | Вафельниця |
| Максимальна робоча температура | 300.0 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 335 мм |
| Вага | 24.0 |
| Довжина | 300.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 928 ₴


