Вітрина холодильна настільна Forcold G-VRX2000-330
Настільна, пряме скло, під 10 гастроемкостей GN 1/4 (БЕЗ ГАСТРОЄМКОСТЕЙ), температурний режим +2...+8 град., електронний блок управління, холодоагент R290, нержавіюча сталь AISI201
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forcold |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 130 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 435 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 335 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Вітрина для начинки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 755 ₴

