Електрична млинниця двопостова GoodFood CM20R
Електрична млинниця двопостова діаметром 400мм.
Робоча поверхня з чавуну з антипригарним покриттям. Корпус виготовлений з нержавіючої сталі.
В комплекті НЕМАЄ дерев'яного шпателя для тіста.
Терморегулятор 50-300 С. Потужність Тена 3 кВт + 3 кВт.
Напруга: 220В/50Гц. Габарити 860*525*240мм. Вага: 24 кг Пакувальні розміри: 900х510х310мм - Вага в упаковці: 30 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Вид обладнання | Млинниця |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 2 шт. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 6 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Антипригарне покриття |
| Тип професійної млинниці | Двопостова |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Тип управління | Механічне |
| Форма робочої поверхні | Кругла |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип приладу | Млинниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Висота | 240 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 40 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Ширина | 860 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Основні | |
| Сфера використання | Вулична торгівля |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 601 ₴

