Плита індукційна GoodFood IC50 WOK PRIME
Плита індукційна 1-конфорочна WOK. Призначена для сковорідок WOK.
Скло WOK розміром d300х42h мм. В комплекті сковорода WOK d400х95h мм.
Корпус з нержавіючої сталі AISI 304. Поверхня з високоякісного жаростійкого скла чорного кольору. Цифровий дисплей. Сенсорна панель управління.
Електронний захист від перегріву. 9 рівнів потужності 900-4800Вт. Таймер 99 хвилин.
Тип установки: установка на столі. металопластикові ніжки.
Примусове охолодження.
Потужність: 5 кВт. Напруга: 220В. Габаритні розміри: 380x505x180 мм - Вага: 10 кг
Пакувальні розміри: 573х463х340мм - Вага в упаковці: 11,60 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Вид конфорки | WOK |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 505 мм |
| Ширина | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 637 ₴




