Плита індукційна GoodFood IC35 PRIME
Плита індукційна 1-конфорочна. Призначена для індукційних каструль і сковорідок діаметром від 120 мм до 260 мм
Корпус з нержавіючої сталі AISI 304. Поверхня з високоякісного жаростійкого скла чорного кольору.
Цифровий дисплей. Сенсорна панель управління. Електронний захист від перегріву.
9 рівнів потужності 500-3400Вт. Таймер 99 хвилин. Тип установки: установка на столі.
металопластикові ніжки. Примусове охолодження.
Потужність: 3,5 кВт. Напруга: 220В. Габаритні розміри: 350х450х120мм - Вага: 5,24 кг.
Пакувальні розміри: 533х423х180мм - Вага в упаковці: 6,8 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Вид конфорки | індукційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.24 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 287 ₴




