Макароноварка електрична AIRHOT PC-4
Макароноварка AIRHOT PC-4 призначена для швидкого і якісного приготування макаронних виробів. Прилад обладнаний чотирма варильними кошиками, встановлюються два окремих резервуара, що дозволяє приготувати страви окремо.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Матеріал ванн: нержавіюча сталь
- Ванни з кранами для зливу води
- Кошики для варіння макаронних виробів в комплекті
-
Кількість ванн 2, шт. Ємність кожної ванни 8, л Розмір кожної ванни 170х315х160, мм Термостати 2, шт. (робочий і аварійний)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 353 ₴

