Плита індукційна AIRHOT IP3500
- Електронна панель управління
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- 13 рівнів потужності: 500Вт, 800Вт, 1000Вт, 1300Вт, 1500Вт, 1800Вт, 2000Вт, 2300Вт, 2500Вт, 2700Вт, 2900Вт, 3100Вт, 3500 вт
- Імпульсний режим: 500Вт і 800 Вт
- 10 температурних режимів: 60℃, 80℃, 100℃, 120℃, 140℃, 160℃, 180℃, 200℃, 220℃, 240℃
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Номінальна споживана потужність | 3.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Джерело живлення | Електрика |
| Розташування | Настільне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Максимальна робоча температура | 240 град. |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид конфорки | індукційна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Ширина | 355 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Висота | 105 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 387 ₴

