Гриль для курей Кий-В ГК6М (На 6 курей з планетарним обертанням шампури)
- Одночасне обертання шампурів навколо своєї осі і навколо барабана забезпечує якісне приготування курей.
- В грилі можна готувати великих курей вагою до 1.8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Вид гриль обладнання | Гриль для курей |
| Місткість | 6 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна потужність | 3.4 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 39 кг |
| Висота | 500 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 480 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 284 ₴

