Піч конвекційна на 4 рівня Hendi H90 227060
– Корпус з нержавіючої сталі, подвійна скляна
дверцята
– Камера духової шафи частково емальована,
з підсвічуванням
– Діапазон температур: від 50°C до 300°C
– Таймер од 0 до 120 хв.
– Місткість: 4 дека 438x315 мм, відстань між
рівнями: 70 мм
– В комплекті 4 дека
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів | 4 |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна споживана потужність | 2.67 |
| Вид обладнання | Конвекційна піч |
| Габаритні розміри | |
| Загальна ширина | 595 мм |
| Загальна довжина | 595 мм |
| Загальна висота | 570 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 843 ₴



