Вітрина холодильна GoodFood RTW120L Premium
Предназанчена для демонстрации кондитерских изделий.
Объем камеры 120 л. Корпус - пластик.
Подвійний склопакет, фронтальне скло зігнуто, розсувні двері. Колір - чорний.
У компекте 2 полиці регулюються по висоті, в якості нижнього рівня служить незнімна полку.
Двостороння бічна світлодіодна (LED) підсвітка, хромовані полиці, цифрова панель управління.
Динамічне охолодження (циркуляція холодного повітря).
Автооттайка.
Температурний режим 0...+6 ℃.
Хладагент R134a.
Потужність: 0,16 кВт. Напруга: 220В/50Гц.
Габаритні розміри: 702×568×686мм.
Маса 57 кг. Упаковка: 773×627×735мм.
Вага в упаковці: 60 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для напоїв, Для фруктів, Для десерту |
| Номінальна споживана потужність | 160 Вт |
| Максимальна робоча температура | 6 град. |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Тип встановлення | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 кг |
| Ширина | 568 мм |
| Довжина | 702 мм |
| Висота | 686 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 658 ₴


