Тестораскатка для піци електрична itPizza DSA310
- Оснащена 2 непараллельными парами валків
- Корпус з нержавіючої сталі
- Регулювання товщини тіста від 1 до 4 мм
- Зносостійкі валки з полікарбонату
- Захист від попадання пальців між валків на кожній моделі
- діаметр піци: 14....30см
- вага тіста: 80...210, м
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ITPIZZA |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 250 Вт |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Ширина | 475 мм |
| Параметри нарізуваних хлібобулочних виробів | |
| Довжина | 375 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Механічне |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Параметри продуктивності | |
| Довжина валків | 310 мм |
| Кількість валків | 2 пары |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 968 ₴

