Вітрина для морозива FROSTY RTD-67L
обсяг 67 к., t° =-18°/-25°C
під 4 ємності 360х165х120 без кришок
автооттайка, цифровий термостат
корпус - нерж.сталь
ємності в комплект входять (4 шт.)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 4 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна споживана потужність | 140 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Для морозива |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 805 мм |
| Ширина | 670 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 125 ₴

