Апарат для морозива (морожениця) FROSTY ICM-15A
об'єм циліндра 1,5 л.
продуктивність 1,5 кг/годину
час циклу 30-60 хв.
працює в автоматичному режимі
електронна панель управління
корпус: сріблястий пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Тип встановлення | Настільний |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 150 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість ємкостей | 1 Штука. |
| Максимальна продуктивність | 1.5 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 325 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 927 ₴

