Фаршемес на 50кг Rauder JFM-50 (Тістоміс для крутого тесту Rauder JFM-50)
перекидна бункер 50 кг
швидкість обертання вала 35 об/хв
Реверс
1 лопать для перемішування
корпус - фарбована сталь
ківш - нерж.сталь
лопата - нерж.сталь
потужність: 2,2 кВт/ 220В
розм. 765x520x890
Вага: 67 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RAUDER |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Звантаження тесту | 50 кг |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна споживана потужність | 2200.0 |
| Максимальна швидкість обертання | 35 |
| Вид обладнання | Тестомес |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Довжина | 520.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | JFM-50 |
| Габаритні розміри (ДхШхВ), мм | 765х520х890 |
| Вага (кг) | 67 |
| Потужність, Вт | 2200 |
| Функція реверс | Так |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Напруга, В | 220 |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 333 ₴

