Кипятильник электрический с двойными стенками GoodFood WB14DW
Корпус из нержавеющей стали.
Общий объем 16л, полезный объем 14л.
Крышка с зашитой от открывания.
Подвійна стінка.
Індикатор рівня заповнення води.
Наповнення водою – вручну.
Витрата 75-80 чашок.
Автоматичний термостат. Регулювання температури води 30-100 С.
Захист від перепаду напруги.
Стійку основу.
Потужність Тена 2,5 кВт. Напруга: 220В/50Гц.
Габаритні розміри:350х365х490 - Вага: 3,4 кг Пакувальні розміри:325х325х550 - Вага в упаковці: 4,2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильників |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 30 град. |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування | Настільне |
| Режим роботи | Кип'ятіння/Підтримка температури |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Наливна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 960 ₴


