Рисоварка з функцією приготування на пару Hendi 1,8 л 240410
Призначена для варіння рису і підтримання тепла
Місткість: 10 мірних склянок сирого рису
У наборі пластикова ємність для приготування на пару, мірний стакан і ложка
Зйомна алюмінієва ємність легка в чищенні
ємність - 1,8 л
230/W 700V
ø280x(H)285мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Створити |
| Обсяг | 1.8 |
| Тип прибора | Рисоварка |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Призначення | Професійне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 285 мм |
| Діаметр | 280.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴

