Піч подова Frosty NES-24
дві камери 870х650х250мм
місткість - 4 дека 600х400 мм
металевий під, цифровий термометр
два термостата, t°= +35/+400°C
цифровий таймер
в комплекті 4 алюмінієвих дека
фасад - нержавіюча сталь
корпус - забарвлена сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна споживана потужність | 13 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Деко | 600x400 |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa |
| Тип пароутворення | Без пароутворення |
| Габаритні розміри | |
| Загальна висота | 1330 мм |
| Загальна довжина | 840 мм |
| Загальна ширина | 1220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Подова піч |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 435 ₴

