Электрошашлычница на 5 шампурів КИЙ-В Ш-5
Электрошашлычница виготовлена з нержавіючої сталі високої якості.
Знизу під шампурами розташована знімна ємність для стікання жиру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматичне обертання шампурів | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу шашличниці | Нержавіюча сталь |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Стан | Новий |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 970 ₴

