Рисоварка FROSTY RC-40A
об'єм: загальний 20 л, корисний - 7 л (40 порцій)
непригораемый внутрішній бак
в ком-ті мірний стакан, ложка д/рису
силіконовий килимок,
з функцією термоса з 3D обігрівом
корпус - нерж.сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Створити |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 537 мм |
| Висота | 377 мм |
| Глибина | 472 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 20.0 |
| Тип прибора | Рисоварка |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Призначення | Професійне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 517 ₴

