Електрокип'ятильників AIRHOT WB-20 призначений для швидкого отримання кип'яченої води і обслуговування великої кількості людей. Оптимальний на лініях роздачі в кафе, барах, ресторанах, закусочних, їдалень, на підприємствах громадського харчування, дитячих садках, школах, офісах, медичних закладах. Електрокип'ятильників AIRHOT WB-20 забезпечені аварійним термостатом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.58 кг |
| Виробник | Airhot |
| Вид обладнання | Електрокип'ятильник |
| Номінальна споживана потужність | 2.5 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міска |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Тип обладнання | Наливний |
| Розташування | Настільне |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Обсяг | 20.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 333 ₴

