Вітрина холодильна GoodFood RT98L біла
Вітрина холодильна GoodFood RT98L біла. Призначена для демонстрації прохолодних напоїв або кондитерських виробів. Об'єм камери 98 л, Корпус - пластик. Подвійний склопакет з 4-х сторін. Колір - білий. У компекте 4 полиці регулюються по висоті, в якості нижнього рівня служить незнімна полку. Верхня світлодіодна (LED) підсвітка, ПВХ полиці в білому кольорі, цифрова панель управління. Температурний режим 0...+12 ℃. Хладагент R134a. Потужність: 0,18 кВт. Напруга: 220В/50Гц. Габаритні розміри: 428х386х1110мм. Маса 38 кг Упаковка: 475×432×1180мм. Вага в упаковці: 41 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Номінальна споживана потужність | 180 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa, Торгові магазини |
| Тип встановлення | Настільний |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1110 мм |
| Довжина | 428 мм |
| Ширина | 386 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип охолодження | Динамічний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 824 ₴


