Апарат для приготування поп-корну EWT INOX PCM-826Y
Підігрів камери, чаша 250 мл, час приготування 2 хв., чаша з нержавіючої сталі, стійки - алюміній, міцне скло.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT INOX |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Висота | 760 мм |
| Вага | 15 кг |
| Основні атрибути | |
| Стан | Створити |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 256 ₴

