Стіл холодильний FROSTY THS 903T
3 двері, нержавіюча стільниця
t°= +2°/+8°C, об'єм 368 л
статичне охолодження
t° навколишнього середовища +33°С
матеріал - нерж.сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість секцій | 3 |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Номінальна споживана потужність | 330 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Довжина | 1365 мм |
| Ширина | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 221 ₴

