Піч для піци GGF Micro 2V
Піч для піци однокамерна, нержавіюча сталь, натуральний під, температурний режим 50-500С, розмір камери 405х405х110 мм. Потужність: 4,4 кВт. Напруга: 220 В. Вага: 46кг.
Розміри, мм: 555х460х535
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна споживана потужність | 4.4 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 46 кг |
| Висота | 535 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 110 мм |
| Внутрішня довжина | 405 мм |
| Внутрішня ширина | 405 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 888 ₴

