Піч для піци GGF Micro V
Піч для піци однокамерна, нержавіюча сталь, натуральний під, температурний режим 50-500С, розмір камери 405х405х110 мм.
Потужність: 2,2 кВт. Напруга: 220 В. Вага: 26кг.
Розміри, мм: 555х460х290
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GGF |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна споживана потужність | 2.2 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 110 мм |
| Внутрішня довжина | 405 мм |
| Внутрішня ширина | 405 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 301 ₴

