Плита газовая 4-х конфорочная настольная GoodFood GP4
Плита газова 4 конфорки, пальники: 4 * 32,925 МДж, розмір пальника 4 X Ø156 мм, пальники швидкого розігріву, чавун/латунь з високим ККД, потужність газу 3,66 кВт, витрата газу 1,20 м3 / год, Применятется для природного і балонного газу LPG. Габарити 603*820*310 мм. Вага 48 кг Пакувальні розміри: 650x900x400 мм. Вага в упаковці: 50 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Газ |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 603 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 355 ₴




