Плита газова GoodFood GP2
Плита газова на 2 конфорки. Пальники: 2 * 32,925 МДж. Розмір пальника 2 X Ø156 mm. Пальники швидкого розігріву. Чавун/латунь з високим ККД. Потужність газу 1,83 кВт. Витрата газу 0,60 м3 / ч. Применятется для природного і балонного газу LPG. Габарити 303*820*310 мм. Вага 27 кг Пакувальні розміри: 400x900x400 мм. Вага в упаковці: 29 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Газ |
| Розташування | Настільне |
| Сфера використання | Fast-food, HoReCa |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27 кг |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 820 мм |
| Ширина | 303 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 903 ₴


