Апарат для оладок GoodFood EG25R
Корпус виготовлений з нержавіючої сталі, робоча поверхня з антипригарним покриттям і призначена для випікання одночасно 25 штук оладок.
Завдяки такій професійної моделі порції виходять рівномірно пропеченными, однаковими за розміром (40*40*10 мм) і рівною круглої форми. Для ще більшої зручності роботи модель оснащена термостатом і таймером. Терморегулятор 0 - 300 С. Таймер 0 - 5 хв. Стійку основу.
Плита 260х260 мм.
Потужність Тена 0,85 кВт.
Напруга: 220В/50Гц.
Габаритні розміри:320х380х205 - Вага: 9,5 кг
Пакувальні розміри:420х350х300 - Вага в упаковці: 10,2 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість робочих поверхонь | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Номінальна споживана потужність | 0.85 кВт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Тип робочої поверхні | Гладка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 205 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 984 ₴




