Купівельні кошики на колесах з ручкою 38 л.
– Кількість ручок: 1шт (пластик) + 1 шт телескопічна (алюміній).
– Кількість коліс: 2 шт 180º (пластик).
– Обсяг кошика 38 л;
– Можливе виготовлення купівельних кошиків будь-якого кольору.
– Навантаження - до 45 кг
– Є в наявності кошики всіх стандартних кольорів.
– Мінімальне замовлення купівельних кошиків не обмежений.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Телескопічна ручка | True |
| Максимальне навантаження на всю конструкцію | 45 кг |
| Кількість поворотних коліс | 2 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 475 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота | 550 мм |
| Вага | 45 кг |
| Обсяг | 38.0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.


