Піч для піци Frosty F430
камера 620х610х130мм (4 піци O30 см)
зі склом і підсвіткою
2 термостата t°= 450°C
механічне управління
фасад - нерж.сталь
корпус - забарвлена сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 855 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 909 ₴

