Рисоварка Hendi 5,4 л
Призначена для варіння рису і підтримання тепла
Місткість: 30 порцій (мірних склянок 180 мл) сирого рису
В наборі мірний стакан, ложка для рису і антипригарна прокладка
При включеній функції «підтримка тепла» крім дна обігріваються також стінки ємності
ємність - 5,4 л
230/1950 V W
455x455x(H)380мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Створити |
| Тип прибора | Рисоварка |
| Споживана потужність | 1950 Вт |
| Призначення | Професійне |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 455 мм |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 455 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 122 ₴




